.

.

Royal Swag Herbal тутун бесплатна и никотин бесплатна органска мешавина за пушење 1 пакет

Royal Swag Herbal тутун бесплатна и никотин бесплатна органска мешавина за пушење 1 пакет

DEN 191.68

Количина на стоки
Тековен

Откажете се од пушењето со моќ на Ајурведа Бесплатно тутун, без никотин. Преземете ја зависноста од никотин со стил, добар вкус и сите природни билки. 1 пакет - 30 грам / 1 мл. Направен во Индија производ. Органска мешавина од кралска метеж од 1 пакет (1 мл/ 30гр) - содржи ајурведски билки и природни состојки како Тулси или Светиот босилек, каранфилче, цимет и зелен чај што ве живее вечно чувство на свежина.

Други карактеристики

Најдобри понуди