.

.

Четка за чистење на резервоарот за чистење на аквариумот Hffheer Aquarium алги

Четка за чистење на резервоарот за чистење на аквариумот Hffheer Aquarium алги

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Чистење на аквариум : Оваа четка за чистење на резервоарот за риби доаѓа со 3 вида глава за четки за различни намени Така, може ефикасно да ги исцеди алги или други нечистотии. 3-во-1 Дизајн : Овој комплет за чистење на резервоарот за риби вклучува 1 четка, 1 стругалка за алги и 1 вода растенија, што го прави чистењето на резервоарот за риби и помага да се задржи резервоарот уредно. Безбедно и удобно : Ергономски зафат за удобна употреба, пластична рачка што не се лизга е лесна за пристап до местата за достигнување. Висечка дупка на рачката за удобно виси и складирање. Телескопска шипка : Телескопска шипка од не'рѓосувачки челик, може да се олабави со ротирање на стрелките на часовникот и затегната со ротација на спротивно од стрелките на часовникот, лесен за ракување, погоден за резервоари за риби со различни должини. Гаранција за квалитет : Ние сме посветени да ви обезбедиме најзадоволителни производи. Ако имате какво било прашање, ве молиме контактирајте не. Чистење на аквариум : Оваа четка за чистење на резервоарот за риби доаѓа со 3 вида глава за четки за различни намени. Така, може ефикасно да ги исцеди алги или други нечистотии. 3-во-1 Дизајн : Овој комплет за чистење на резервоарот за риби вклучува 1 четка, 1 стругалка за алги и 1 вода растенија, што го прави чистењето на резервоарот за риби и помага да се задржи резервоарот уредно. Безбедно и удобно : Ергономски зафат за удобна употреба, пластична рачка што не се лизга е лесна за пристап до местата за достигнување. Висечка дупка на рачката за удобно виси и складирање.

Други карактеристики

Најдобри понуди