.

.

НФЛ Брајант Вестбрук Филаделфија Иглс играч Плакета, Браун, 12 х 15-инчи

НФЛ Брајант Вестбрук Филаделфија Иглс играч Плакета, Браун, 12 х 15-инчи

DEN 537.44

Количина на стоки
Тековен

Лиценцирана 8 "x10" Брајант Вестбрук фотографија Официјално лиценцирана трговска картичка. 12 "x15" цреша дрво плакета. Целосно леќи за заштита за заштита на картички, слики. Совршено за прикажување во канцеларија, соба за реце или спална соба. Брајант Вестбрук се слави на 12 "x15" цреша дрво плакета со лиценцирана фотографија од 8 "x10", една оригинална лиценцирана трговска картичка на играчот, заедно со врежана плоча за име. Супериорните, високо-климатски акрилни леќи опфаќа цврсто ставени на плакетата со завртки од типот на месинг, ја штитат и картичката за фотографии и трговската картичка. Полираниот изглед создава добро изработено, долготрајно парче совршено за прикажување во канцеларија, просторија за рекреација или кое било место за да ужива вентилаторот. Гордо е произведен и собрано во САД.

Други карактеристики

Најдобри понуди