.

.

Upkoch 40 парчиња пијат шише млеко чај ПП црно

Upkoch 40 парчиња пијат шише млеко чај ПП црно

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Стр Транспарентни шишиња со јогурт- шишиња за појадок Овие шишиња се влеваат во торба како додаток на вода за ручек за возрасните на работа или децата на училиште. Шишиња со сос-Со дизајнот на шишиња со рамен дно, шишето со пијалоци може да се постави на која било рамна површина. Шише со пијалоци со капачиња- Погоден волумен, не зафаќа простор, погодно за складирање, што може да ви даде одлично искуство со употреба. Шишиња за пакување пијалоци- изработени од врвен материјал, здрав за трајна употреба, чисто тело со шише, може да биде за држење млеко и разни пијалоци со сок од овошје. Извадете шише сок-? ? ? ? ? Чисто шише со пијалоци со сок од шишиња со капачиња, овие шишиња со сок се многу убави и исклучителни, тие можат да работат како фенси контејнери за забави. Покривот за шишиња може да обезбеди дека никој нема да го наруши вашиот пијалок, што може да го направи вашиот пијалок поголема безбедност за активности на отворено. Пакетот вклучува 40 X Празни шишиња со шишиња со пијалоци - Капацитет : 200ml шишиња со повеќенаменски пијалоци. - Материјал : стр. - Боја : како што е прикажано (црн капак) стаклени шишиња со капаци - Големина : Околу 13.16x2 Пластични шишиња со млеко. - Белешка : Отпорност на температура на 120 ℃ Празни шишиња со сок од сок. - Со дизајнот на шише со рамно дно, шишето со пијалоци може да се постави на која било рамна површинска пластична шишиња со капачиња.

Други карактеристики

Најдобри понуди