.

.

Организатор за приказ на уметност за нокти, преносен кутија за складирање на прстени за накит, завршена уметност за нокти, облечена во држач за складирање на нокти ?

Организатор за приказ на уметност за нокти, преносен кутија за складирање на прстени за накит, завршена уметност за нокти, облечена во

DEN 81.76

Количина на стоки
Тековен

Едноставна инсталација : Преку рамка за токи, само притиснете и отворете ја кутијата за складирање на ноктите, ставете предмети помеѓу транспарентни филмови, прилагодете ја позицијата, затворете ја кутијата и закочете ја на штандот на екранот Дизајн на унисекс : Не само погоден за жени и девојчиња, туку и кутија за накит за мажи, погодно за луѓето да ги чуваат и носат работите кога излегуваат или патуваат. Широк спектар на употреба : Не само што може да се користи за складирање на прстени, ѓердани, нараквици и други накит, туку може да се натовари и со медали, монети, марки, медали, чипови за покер во казино и други сувенири. Заштита на предмети : Организаторот за приказ на накит може да биде добро организиран и складиран во плакари за фиоки и работна површина за да се избегне испреплетеност, оксидација и нечистотија. Издржлив материјал : Користејќи висококвалитетен ABS и хартија, тој е лесен и издржлив, ако заштитниот филм е деформиран по употребата, може да се врати со дување на топол воздух со фен за коса.

Други карактеристики

Item Type:
Nail Display Organizer
Outer Ring Size:
Approx. 11.5 x 11.5 x 2.5cm/4.5 x 4.5 x 1.0in
Storage Box Size:
11 x 11 x 2cm/4.3 x 4.3 x 0.8in
Colour:
Ginger Color
Material:
ABS+Paper
Package List:
1 x Nail Storage Box:
1 x Drawer Box:
Note:
Please allow error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:

Најдобри понуди