.

.

Таи Дајан мини хексагон стаклени шишиња приврзоци мали шишиња со желба со плута транспарентни тегли подароци за подароци, направени 10 парчиња

Таи Дајан мини хексагон стаклени шишиња приврзоци мали шишиња со желба со плута транспарентни тегли подароци за подароци, направени

DEN 150.40

Количина на стоки
Тековен

Стаклени шишиња со трупци Направено во Кина. Мини стаклено шише со трупци. Стакло шестоаголен приврзок. DIY шише ѓердан. Накит за стакло шарм. (1 мм = 0,039 инчи, 1 инч = 25,4 мм) Капацитет и големина : околу 1мл (15*24*6мм) Отворање : 6мм Висина : 24мм Ширина : 15мм Количина : getе добиете 10 шишиња по боја на листата : чиста транспарентна Materials : Glass Bottle With Cork Stopper Shape : Hexagon shape use : Bottles Pendants Wedding Christmas Gifts Wish Glass Bottles, Mini Bottles Small Glass Jars,Vials, Empty cosmetic containers,Bottles With Corks,Pendants Diy Necklace About My Company We Had Professional Factory Producing the Најдобри шишиња во Кина! Ние гарантираме дека сите мои клиенти ќе го добијат својот пакет безбедно во добра состојба и добар квалитет на предмети Брза испорака, можете да добиете парцели 7-20 дена како нормално! Спуштете го превозот на кое било место ако ви треба! Ако нема да го примите вашиот пакет за 45 дена од испораката, можеме да преиспитаме пакет или да ги вратиме целосните пари.

Други карактеристики

Најдобри понуди