.

.

Честитки Без дрвја Му Пеат На Господ Од Џоан Финк Уметнички Патник Двоен Ѕид Кул Чаша Со Еднократно Слама, 16-Унца

Честитки Без дрвја Му Пеат На Господ Од Џоан Финк Уметнички Патник Двоен Ѕид Кул Чаша Со Еднократно Слама, 16-Унца

DEN 215.52

Количина на стоки
Тековен

Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба Бпа Слободен и Предлог 65 во согласност. Само за ладни пијалоци-се спротивставува на кондензацијата. Препорачано миење раце. Цитат детал : Пејте му на Господ нова песна, направете секој ден симфонија. Квалитетна акрилна ладна чаша со двојни ѕидови од 16 унци со слама за повеќекратна употреба. Бпа Слободен и Предлог 65 во согласност. Само за ладни пијалоци-се спротивставува на кондензацијата. Препорачано миење раце. Цитат детал : Пејте му на Господ нова песна, направете секој ден симфонија. Честитки Без дрвја се стремат да ги користат најеколошките материјали и можни процеси. Печатени и собрани во САД, Честитки Без Дрвја 16 Унца Уметнички Патник Со Двојни Ѕидови Ладна Чаша Со Слама за Повеќекратна Употреба е живописно отпечатена со тешко наоѓање На Дизајн Покрај Езерото и зенспирации инспиративна и возбудлива уметност Од Апоан Финк и е одлична за секојдневна употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди