.

.

Алаза Акварел Октопод Тоалетна Торба Виси Мултифункционален Козметички Случај Пренослив Организатор На Торбичка За Шминка Со Кука

Алаза Акварел Октопод Тоалетна Торба Виси Мултифункционален Козметички Случај Пренослив Организатор На Торбичка За Шминка Со Кука

DEN 335.84

Количина на стоки
Тековен

ГОЛЕМИНА-23 х 10 х 18 см/ 9 х 4 х 7 инчи, лесно се содржи секој предмет за перење или убавина ВРВЕН КВАЛИТЕТ-Меки, издржливи набори за лесно складирање и патување. Се е лесно да се најде. Голем Капацитет Удобен за носење на вашите тоалети, Козметика, Бричење, Додатоци за Патување и вашите personal предмети. Издржливата кука е погодна за закачување на тоалетната торба каде и да е во хотелот или во шаторот за заштеда на простор. Секогаш користете Го Материјалот Од Најквалитетна најлонска ткаенина со најдобар Квалитет, Употреба на пренослива, водоотпорна отпорност на абење, висока еластичност.

Други карактеристики

Најдобри понуди