.

.

Бартон Женски Бачелдер Краток Ракав Маица

Бартон Женски Бачелдер Краток Ракав Маица

DEN 279.68

Количина на стоки
Тековен

100% памук Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Редовното вклопување е точно : не е премногу тесно или премногу широко. Изградена од 100% органска Перуанска Памучна лесна ткаенина од дрес за удобност. Пред-намален за подобро вклопување. Мек - допир екран-печатени логото. Целосна органска памучна мекост за дневната рутина. Женската Маичка Со Кратки Ракави Бартон Батчелдер е подеднакво удобна наутро, пладне и навечер.

Други карактеристики

Најдобри понуди