.

.

WMSS Maidou M10 M11 M12 M13 M14 M14 M15 Метрички метрички челик со голема брзина со десна рака на темата за обработка на темата

WMSS Maidou M10 M11 M12 M13 M14 M14 M15 Метрички метрички челик со голема брзина со десна рака на темата за обработка на темата

DEN 1076.80

Количина на стоки
Тековен

Снабдувања на DIY : Метал Материјал : Челик од легура. Насока на темата : Да. Издржлива и долга услуга, цврстина на животна количина, рачката на отпорност на висока температура е изработена од висококвалитетно лежиште за да се поправи велосипед, склопување на мебел, производство на машини, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди