.

.

Коска Од Сирење Кина Декоративна Чинија Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување На Декор За Вечера На Ѕид Во Домашна Канцеларија

Коска Од Сирење Кина Декоративна Чинија Тркалезни Керамички Плочи Занает Со Штанд За Прикажување На Декор За Вечера На Ѕид Во Домашна Канцеларија

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

Коска Кина Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од коска кина,висококвалитетни материјали,со мазна површина што нема да ви ги исече рацете,нежна и убава и издржлива. Лесен За Употреба : оваа плоча за декорација на коска во кина со држач за прикажување може да се прикаже во кинески кабинет,на аранжман на полица или на странична маса,или да се закачи на ѕидот,што изгледа многу елегантно и уметничко. Лесно За Расклопување : оваа декоративна плоча е дизајнирана со самолепливо, дури и ако сакате да ја расклопите подоцна е многу погодно,самолепливото може да го направи ѕидот без ознаки, инсталацијата е исто така многу едноставна. Прилика : исклучителната декоративна чинија е погодна за дома,дневна соба,спална соба,работна соба,коридор,канцеларија,ресторан,хотел,одмор,декорација на домот и други места, исто така романтичен подарок за изненадување за собирање пријатели или семејна вечера. Одличен Подарок : оваа коска кинеска чинија е одличен избор за годишнина,свадба,родендени,денот на вљубените,денот на мајката, денот на таткото,денот на благодарноста,велигден,божиќ, тие ќе бидат шокирани од супериорниот квалитет на предметот кога ќе ја отворат сегашноста. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : оваа смешна декоративна чинија е изработена од коска кина,висококвалитетни материјали,со мазна површина што нема да ви ги исече рацете,нежна и убава и издржлива. Лесен За Употреба : оваа плоча за декорација на коска во кина со држач за прикажување може да се прикаже во кинески кабинет,на аранжман на полица или на странична маса,или да се закачи на ѕидот,што изгледа многу елегантно и уметничко.

Други карактеристики

Најдобри понуди