.

.

Марг 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер За Напојување Ѕид Полнач За Змеј Допир 7 Y88 9 Таблет Мрежа

Марг 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер За Напојување Ѕид Полнач За Змеј Допир 7 Y88 9 Таблет Мрежа

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Questares q : Специјалниот дизајн и висококвалитетните материјали гарантираат дека адаптерот се чува на ниска температура за безбедно полнење и Сертифициран ОД FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на висококвалитетни адаптери за напојување, Без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување, без експлозија, без опасност од пожар, обезбедуваат стабилен излез ①Спецификации : опсег на влезен напон ширум светот : 100-240 V 50/60 HZ. Најдобра Услуга За Клиентите : ние нудиме гаранција за враќање на парите без прашања. Дополнително, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку стане неисправен. 24-часовна услуга на клиентите. Совети : можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате моделот на вашиот лаптоп. ①СИГУРНОСТ : сите наши производни линии се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење во годините што доаѓаат. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го полнат вашиот уред исто толку ефикасно како и оригиналниот полнач или која било друга замена. Марг 5В 2А НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Адаптер За Напојување Ѕид Полнач За Змеј Допир 7" Y88 9 " Таблет Мрежа. Марг е специјализирана за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп ,таблет ,телефони и други електрични апарати.

Други карактеристики

Најдобри понуди