.

.

Groundgrabba Texas Pack тешки шатори и влогови на песок | 104 парчиња | Завртка во | Совршено за повеќето типови на земја | Вежба во прицврстувачи на шатори | Ветерни бариери | Лесе

Groundgrabba Texas Pack тешки шатори и влогови на песок | 104 парчиња | Завртка во | Совршено за повеќето типови на земја |

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

✅ Комплетниот пакет : Со пакетот Furgegrabba Texas 104 PC, добивате ⚙24x 24 инчи ludgraba pro ll depathen во песок или лабава основа! ⚙24x 12 инчи Groundgrabba Pro Stakes за нормални до тврди основи ⚙48x Hexhook Pro за обезбедување на вашите падови за напнатост на јажето Тие исто така можат да се користат за рачно инсталирање и извлекување на вашиот Groundgrabba Pro & Pro ll ⚙ Проверете го остатокот подолу во описот. ✅ Квалитет Брз силен и безбеден : Овие не се играчки! Потребно ви е најдобро за нормално до тврд терен со масивна сила за држење! Потребни се само секунди за да инсталирате/екстрактот со употреба со квалитетна вежба без безжично или клуч за удар. ✅ Супериорна градба : Ние дизајниравме високо квалитетни материјали за совршен производ за да дадеме неспоредлива издржливост и функционалност кога најмногу ви треба. Ние се гордееме со правење висококвалитетна, тешка завртка во влоговите изработени од галванизирана јаглерод челик третирана со топлина со должина од 1ft во должина, тие ќе ви го добијат максималниот зафат што сте го барале. ✅ Одлична вредност : Може да се чувствувате уверени дека што и да сте прицврстуваат, ќе остане недопрено и безбедно, дури и под екстремни временски услови.

Други карактеристики

Најдобри понуди