.

.

Плетен миленичиња за проширување на жицата за проширување на жицата 25ft - 1/8 инчи, плетенка со плетенка за ракави за ракави за ракави со 2 цевки за намалување на топли?

Плетен миленичиња за проширување на жицата за проширување на жицата 25ft - 1/8 инчи, плетенка со плетенка за ракави за ракави

DEN 95.20

Количина на стоки
Тековен

Ракави на жица - 1/8inch ПЕТ ПЕТСКИ ПРЕТСТАВНИ ПЛАТНИ РАБОВИ за да го обезбедите вашиот кабел неуреден Димензии на ракави за жица : Дијаметар : 1/8 "Должина : 25 стапки Боја : Црна голем дијаметар 200% 1/8" Индустриско одделение автомобилска жица. Употреба на ракави за заштита на жицата - Заштитници со плетенка со жица спречуваат кучињата и мачките да ги гризат вашите жици, заштитата на изолацијата на кабелот, управувањето со кабелот за видео и друга опрема за домашна канцеларија, ракави за плетенка е неопходно ако сакате да ја направите вашата жица потрајна. Материјал за ракави на жица -Нашите жици се отпорни на висока температура, оперативна температура (Фаренхајт) : -103 до 257 Температура на топење : 446, бидејќи нашите ракави за управување со плетенка со плетенка се произведуваат со ул. Бесплатната автоматска цевка за разбој е отпорна на топлина. Прилагодлива и лесна за инсталирање; Нашите кабелски јакни се идеални за ткаење кабли за управување со кабли, а кабелските јакни можат да се намалат на која било должина за да одговараат на вашите организациски потреби. Гаранција за ракави за заштита на жицата - ќе понудиме три месеци бесплатни приноси и размени за плетенки. Wire loom for various types of automobiles, subways, marine, airplanes, air conditioners, computer, phone charger cable, refrigerators, TV, office and home etc. Widely used in the protection and beautification management of optical fiber, cable, computer power cable, HDMI кабел, електронска апликација, аудио и видео кабел.

Други карактеристики

Најдобри понуди