.

.

BESTonZON 30pcslunchbox Коцки Контејнери За Складирање Одземање Пластична Канцеларија Надвор Капакот На Того Јасни Решетки За Подготовка На Салата За Повеќекратна Употреба

BESTonZON 30pcslunchbox Коцки Контејнери За Складирање Одземање Пластична Канцеларија Надвор Капакот На Того Јасни Решетки За Подготовка На Салата

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Пластични Дели Контејнери : со отстранлив сад за храна, можете да ја чувате храната во добра кутија Одземете Кутии : можете повторно да ги користите овие контејнери онолку пати колку што сакате. Контејнери За Безбеден Ручек Во машина За миење садови : Совршени За ручек, закуски и суши на go.It е совршен за оние кои се секогаш во бегство и имаат потреба од нивната храна да останат свежи и вкусни!. Кутија За Суши За еднократна употреба : Пластична Кутија За Ручек за Еднократна Употреба, бенто кутија за Суши, Пренослив Сад За Складирање Храна За Кујнски Ресторан (Три Прегради+ Црна+ со Капак). Кутија За Оброци За еднократна употреба : Мазна полирана површина, се чувствува многу добро.сендвич контејнери. Пластични Дели Контејнери : со отстранлив сад за храна, можете да ја чувате храната во добра кутија. Одземете Кутии : можете повторно да ги користите овие контејнери онолку пати колку што сакате. Контејнери За Безбеден Ручек Во машина За миење садови : Совршени За ручек, закуски и суши на go.It е совршен за оние кои се секогаш во бегство и имаат потреба од нивната храна да останат свежи и вкусни!. Кутија За Суши За еднократна употреба : Пластична Кутија За Ручек за Еднократна Употреба, бенто кутија за Суши, Пренослив Сад За Складирање Храна За Кујнски Ресторан (Три Прегради+ Црна+ со Капак). Кутија За Оброци За еднократна употреба : Мазна полирана површина, се чувствува многу добро.

Други карактеристики

Најдобри понуди