.

.

SJYDQ Се Вклопува Лаптоп Проширување Водоотпорен Рамо Гласник Торба Компјутер

SJYDQ Се Вклопува Лаптоп Проширување Водоотпорен Рамо Гласник Торба Компјутер

DEN 2101.60

Количина на стоки
Тековен

●Едноставно и практично, учениците одат на училиште, патување на отворено, улица за одмор, простор со голем капацитет ●Стилски дизајн - оваа чанта вкрстена торба е обложена со издржлива ткаенина што дише за лесно патување. Овој висококвалитетен водоотпорен материјал ги штити вашите предмети од оштетување. ●Водоотпорен и висококвалитетен материјал со комплетна постава, носечки, но лесен. Обложените ремени за рамо се широки со намален притисок на рамото и вратот и се одржуваат ладни кога го носите долго време. ●Овој производ е доволно простран за држење на камерата, книгите, шишето со вода, мобилниот телефон, паричникот, чадорот, козметиката и другите предмети. Практичен и модерен ранец за студент или патник. ●Модерен едноставен стил, погоден за мажи и жени, совршен за средно училиште, средно училиште, студент, девојчиња и момчиња, може да се користи за повеќе намени, секојдневен дневен ранец за патување, Деловен ранец.

Други карактеристики

Најдобри понуди