.

.

Адаптер за напојување на полнач на полнач MARG 5V 2A 10W DC W 2.5mm за суперсоничен таблет ереатор

Адаптер за напојување на полнач на полнач MARG 5V 2A 10W DC W 2.5mm за суперсоничен таблет ереатор

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

【FEATURES】 : Special design and high quality materials ensure that the adapter is kept in low temperature to charge safely, and Certified by FCC CE ROHS, We focus on producing high quality power adapters, No noise, low temperature operation, no spontaneous combustion, Нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен исход 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Адаптер за напојување на полнач Marg 5 V 2 A 10 W DC DC W 2.5mm за суперсоничен таблет ерејдер. MARG е специјализиран за производство на високо квалитетно и економично напојување со електрична енергија за лаптоп, таблети, телефони и други електрични уреди.

Други карактеристики

Најдобри понуди