.

.

Тарнер Фотографски Зен 12х12 Календар на photoидови со фотографии

Тарнер Фотографски Зен 12х12 Календар на photoидови со фотографии

DEN 159.68

Количина на стоки
Тековен

12-месечен формат Јануари - декември 2023 година. Страна за бонуси со септември - декември 2022 година. 12 "W x 24" H (отворено). Сите календари за фотографски wallидови на Тарнер се без пластика и 100% рециклираат. Со репутација за календари со врвен квалитет, со исклучителна фотографија и уметност, календарите за chanderидни календари на Тарнер имаат нешто за секого. Сите календари за chanderидни календари на Тарнер се без пластично и 100% рециклирани, отпечатени на одговорно извори FSC хартија со употреба на мастило соја.

Други карактеристики

Најдобри понуди