.

.

X-Ree DC 3V 4800rpm Висок вртежен момент мотор 3 комбе меки пропелер жолти за RC авиони (DC 3V 4800RPM Висок вртежен момент мотор 3 Вани меки пропелери жолти пара авиони RC

X-Ree DC 3V 4800rpm Висок вртежен момент мотор 3 комбе меки пропелер жолти за RC авиони (DC 3V 4800RPM Висок вртежен момент мотор 3 Вани меки

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Земја на производство : Кина; Материјал : пластика, метал, електронски делови; Нето тежина : 17g Содржина на пакетот : 1 x RC мотор W пропелер; Главна боја : жолта. Ване број : 3; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2мм/0,08 ". Ротирачки дијаметар : 65мм/2,6"; Оценет напон : DC 3 V (Diámetro : 65mm / 2,6 ''; No LTAJE NOMALE : DC 3 V. Брзина на излез : 4800rpm; струја : 0,05 A (Velocidad de Salida : 4800 вртежи во минута; Corriente : 0. Земја на производство : Кина; материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Материјал : Пластика, метал, електронски делови; нето тежина : 17g. Содржина на пакет : 1 x RC мотор W пропелер; Главна боја : жолта. Број на вајн : 3; Дијаметар на дупката на моторната вратило : 2мм/0,08 ".

Други карактеристики

Најдобри понуди