.

.

Клупа за тежина, Црна Прилагодлива Алатка За Преклопување Седечка Клупа Со Гира Абдоминална Фитнес Опрема За Вежбање Во Теретана

Клупа за тежина, Црна Прилагодлива Алатка За Преклопување Седечка Клупа Со Гира Абдоминална Фитнес Опрема За Вежбање Во Теретана

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

● Материјал : клупата за тежина е изработена од висококвалитетна стп кожа, изработена со врвен квалитет на челик и триаголен механички дизајн за поддршка, има силен носивост, силна отпорност на абење, отпорност на пот и гребење ● Интелигентен Систем За Преклопување : клупата за преклопување може да се претвори во блиц. Клупата за наклон може да се преклопи за неколку секунди. Клупата за рачката на рачката е лесна за складирање бидејќи е ултра компактна. ● Уникатен Систем : Префрлете се брзо и лесно помеѓу наведнатите, рамни и негативни позиции за обука - идеален за избалансиран тренинг на целото тело. ● Практична Обука : широките гумени стапала го штитат вашиот под од досадни гребнатини - и обезбедуваат стабилна поддршка за време на целиот тренинг. ● Прилагодлив Дизајн : клупата за прилагодување на алатката е дизајнирана со 6 Прилагодување На Положбата На Грбот И 3 Прилагодување На Положбата На Седиштето за да ги исполни сите што ви требаат кога workout.It може да се користи како рамна клупа, наклонета клупа или клупа за опаѓање. ● Материјал : клупата за тежина е изработена од висококвалитетна стп кожа, изработена со врвен квалитет на челик и триаголен механички дизајн за поддршка, има силен носивост, силна отпорност на абење, отпорност на пот и гребење. ● Интелигентен Систем За Преклопување : клупата за преклопување може да се претвори во блиц. Клупата за наклон може да се преклопи за неколку секунди. Клупата за рачката на рачката е лесна за складирање бидејќи е ултра компактна. ● Уникатен Систем : Префрлете се брзо и лесно помеѓу наведнатите, рамни и негативни позиции за обука - идеален за избалансиран тренинг на целото тело. ● Практична Обука : широките гумени стапала го штитат вашиот под од досадни гребнатини - и обезбедуваат стабилна поддршка за време на целиот тренинг. ● Прилагодлив Дизајн : клупата за прилагодување на алатката е дизајнирана со 6 Прилагодување На Положбата На Грбот И 3 Прилагодување На Положбата На Седиштето за да ги исполни сите што ви требаат кога workout.

Други карактеристики

Најдобри понуди