.

.

Корпа за Складирање Лушпа алипис Корпи За Складирање Морска Трева Корпи За Складирање Тркалезна Корпа За Складирање Оставата Чајната Кујна 1 парчиња Кошница За Се?

Корпа за Складирање Лушпа алипис Корпи За Складирање Морска Трева Корпи За Складирање Тркалезна Корпа За Складирање Оставата Чајната

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

синтетички материјал РАЧНО ТКАЕНА МАЛА КОРПА Економичен и практичен, едноставен, може да ја фолира убавината на вашата работна површина. ПЛЕТЕНА ТКАЕНА КОРПА Изработена од убав квалитетен материјал, таа е природна и алтернатива. МАСА ХРАНА кошница Ставање на некои убави цвеќиња, атрактивен подарок за вашите приемници. КОШНИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ХРАНА пренослив е, лесно можете да извадите. Значи, можете да го ставите каде сакате. ТКАЕНИ КОРПИ за СКЛАДИРАЊЕ Погоден За свадба, предлог, банкет,. синтетички материјал. РАЧНО ТКАЕНА МАЛА КОРПА Економичен и практичен, едноставен, може да ја фолира убавината на вашата работна површина. ПЛЕТЕНА ТКАЕНА КОРПА Изработена од убав квалитетен материјал, таа е природна и алтернатива. МАСА ХРАНА кошница Ставање на некои убави цвеќиња, атрактивен подарок за вашите приемници. КОШНИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ХРАНА пренослив е, лесно можете да извадите. Значи, можете да го ставите каде сакате. ТКАЕНИ КОРПИ за СКЛАДИРАЊЕ Погоден За свадба, предлог, банкет,. Список на пакети 1 х Карактеристики На корпата За складирање-Материјал : послужавник за храна со трици-Боја : Светло жолта ткаена чинија со овошје-Ткаен дизајн, поприроден и попривлечен, што е чувство на природа во Домашниот Декор. - Како декорација за себе или подарок на пријатели Закуски Кошница.

Други карактеристики

Најдобри понуди