.

.

Алипис Кутија Пластична Кутија За Складирање Чевли Кутии За Складирање Со Капаци Јасен Контејнер Со Кутии За Складирање Капаци За Полици Фиоки За Патики Канти За С

Алипис Кутија Пластична Кутија За Складирање Чевли Кутии За Складирање Со Капаци Јасен Контејнер Со Кутии За Складирање Капаци За Полици

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

пластика Организатор На Чевли Што се преклопува : Заштитете ги чевлите од , гребење, нечистотија и други оштетувања. фиока за чевли што може да се натрупува. Складирање На чевли Што се редат : Изработени од пластичен материјал, издржлив и безбеден за употреба. фиока за организатор на чевли. Кутии за Складирање Чевли Што се редат : кутиите За Чевли може да се наредат за лесно организирање и складирање. Јасна Тота За Складирање : има посилни перформанси на запечатување и може поефикасно. Кутија За Складирање што може да Се реди : супер пластика тоа е невозможно да се деформира. Ефективниот систем за вентилација ќе го одржува воздухот свеж. Организатор На Чевли Што се преклопува : Заштитете ги чевлите од , гребење, нечистотија и други оштетувања. фиока за чевли што може да се натрупува. Складирање На чевли Што се редат : Изработени од пластичен материјал, издржлив и безбеден за употреба. фиока за организатор на чевли. Кутии за Складирање Чевли Што се редат : кутиите За Чевли може да се наредат за лесно организирање и складирање. Јасна Тота За Складирање : има посилни перформанси на запечатување и може поефикасно. Кутија За Складирање што може да Се реди : супер пластика тоа е невозможно да се деформира. Ефективниот систем за вентилација ќе го одржува воздухот свеж. Пакетот Вклучува 1 х Карактеристики на кутијата за складирање чевли-Погоден За чевли, чорапи, облека, чанти, канцелариски предмети и сите други ситници во вашата гардероба или канти за складирање чевли на биро. - Изработен од пластичен материјал, издржлив и безбеден за употреба проѕирни канти за чевли што се редат.

Други карактеристики

Најдобри понуди