.

.

6 п.п. Месинг #6 Громи со мијалници

6 п.п. Месинг 6 Громи со мијалници

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Сјајна месинг финиш, цврста месинг база Стандард #6 Громити Одлично за работа со кожа/платно. Направено да се користи со рачни алатки, а не само-пирсинг. Одличен акцент за занаети, мебел и повеќе. Исто така совршено за гитари за кутии со цигари. Сјајна месинг финиш, цврста месинг база. Стандард #6 Громити Одлично за работа со кожа/платно. Направено да се користи со рачни алатки, а не само-пирсинг. Одличен акцент за занаети, мебел и повеќе. Исто така совршено за гитари за кутии со цигари. Ова е 6-пакет од #6 (13/16 "дијаметар на дупка) месинг со мијалници. Надворешниот дијаметар на овие громи е 1 3/4", а длабочината на прирабницата е 1/4 ". Громите најчесто се користат Во работата на платно, работа со кожа и друга работа поврзана со ткаенината, но тие исто така прават одлични вметнувања за украсни дупки за разни занаетчиски проекти, вклучувајќи гитари за цигари! Овие громи се наменети да се користат со рачни алатки, ако ги користите за крпа/кожа работа.

Други карактеристики

Најдобри понуди