.

.

Dataram 120 GB 2,5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со Asrock Fatal1ty1ty Z170 Gaming K4

Dataram 120 GB 2,5 SSD Drive Solid State Drive компатибилен со Asrock Fatal1ty1ty Z170 Gaming K4

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Dataram 120 GB SATA III 65 "Солиден државен погон. Dataram, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 -годишна гаранција за замена. Датарам, доверливо име на брендот од 1967 година. 3 -годишна гаранција за замена. До 550 MBs напишете брзина. Dataram, долгогодишен производител на високо-сервер и меморија за работни места сега ја воведува својата нова линија на SSD на потрошувачите. Dataram SSD се изградени и тестирани според истите стандарди и ригидни процедури за тестирање на ISO како и високиот сервер на серверот што ја произведувавме уште од 1967 година. Оваа ставка е произведена во нашиот објект во Пенсилванија. Ние сме американски сопственост и оперирани. Овој SSD е произведен за да ги исполни или надмине спецификациите потребни за извршување на вашиот компјутер или Apple систем со неговите оптимални перформанси. Спецификациите се следниве : 120 GB SATA III 6.5 "цврста состојба на состојба.

Други карактеристики

Најдобри понуди