.

.

Череп ананас лаптоп торба за ракави водоотпорен шок -изобилен тетратка компјутерска џеб таблета за носење ракав 17инч

Череп ананас лаптоп торба за ракави водоотпорен шок -изобилен тетратка компјутерска џеб таблета за носење ракав 17инч

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Ергономскиот систем за намалување на оптоварувањето ве прави како лесни како ластовички Погоден е за носење канцеларија, студии, деловни патувања, предавања и други места каде што се потребни компјутерски кеси. Материјал : Ергономскиот систем за намалување на оптоварувањето ве прави како лесни како ластовички. Погоден е за носење канцеларија, студии, деловни патувања, предавања и други места каде што се потребни компјутерски кеси. Ова е лаптоп случај кој е исто толку софистициран колку што е функционален. Изгледот на заштитниот случај на компјутер е симпатичен и модерен, а материјалот е отпорен на абење и издржлив. Лепчињата за лаптоп ви овозможуваат лесно и удобно да го носат вашиот лаптоп и да работите во секое време , каде било, и се една од најдобрите додатоци за лаптоп. Ако барате соодветен случај на лаптоп, не гледајте подалеку од нашите.

Други карактеристики

Најдобри понуди