.

.

Метална пилула кутија цртана филмска пилула за складирање на пилули, витамин, организатори на мали пилули за патување во џеб од чанта 5см

Метална пилула кутија цртана филмска пилула за складирање на пилули, витамин, организатори на мали пилули за патување во џеб од

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Кутијата со пилули е изработена од висококвалитетен материјал за храна PP, БПА бесплатен, многу силен и посоодветен за складирање апчиња Големина : 1,97х1,97 in. Надворешноста на случајот со пилули е метал, кој е потрајни, отпорен на капка и отпорен на абење од пластични кутии со пилули. Копчето Лесно за употреба цврсто ја затвора кутијата за да ги задржи апчињата од паѓање, влага и прашина. Кутијата со пилули има 3 прегради за вашите дневни потреби за лекови. Овој преносен случај со пилули лесно може да се стави во вашиот џеб, чанта, куфер, ранец или чанта. Не зазема многу простор и е многу погодно за патување!. Тоа не е само практична кутија за складирање пилули, туку и одлична декорација. Погоден е како подарок за одмор или роденден за семејство и пријатели. ❤Daily Pill Box : This pill box is small and compact, with 3 compartments inside, which can meet your needs for storing different pills.

Други карактеристики

Најдобри понуди