.

.

Uxcell 10pcs пена микрофон микрофон за заштита на шофершајбната за ветерници за ветерница црна должина од 41мм за слушалки

Uxcell 10pcs пена микрофон микрофон за заштита на шофершајбната за ветерници за ветерница црна должина од 41мм за слушалки

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Внатрешен дијаметар : 12мм/0,47inch ;; Надворешен дијаметар : 32мм/126inch ;; Внатрешна длабочина : 33мм/1. Мека и густа, има добра еластичност и намалување, погодно за поставување на микрофонот. Заштитете ги вашите мики од мешање на ветер, други звуци и плукачи на пејачите, исто така, можат да спречат мешање на воздухот на микрофонот за да добиете јасен и убав звук. Забелешка : Обвивките за микрофон од пена беа исцедени во торба, затоа ве молиме почекајте момент што ќе се врати во нејзината оригинална форма. Одговара на најразлични слушалки со микрофони, како што се слушалки за игри, канцелариски телефонски слушалки, слушалки за фитнес класа, слушалки за авијација, слушалки за заштита на слухот, некои гласовни рекордери, подиум микрофони и итн. Внатрешен дијаметар : 12мм/0,47inch ;; Надворешен дијаметар : 32мм/1.26inch ;; Внатрешна длабочина : 33мм/1. Мека и густа, има добра еластичност и намалување, погодно за поставување на микрофонот. Заштитете ги вашите мики од мешање на ветер, други звуци и плукачи на пејачите, исто така, можат да спречат мешање на воздухот на микрофонот за да добиете јасен и убав звук. Забелешка : Обвивките за микрофон од пена беа исцедени во торба, затоа ве молиме почекајте момент што ќе се врати во нејзината оригинална форма. Одговара на најразлични слушалки со микрофони, како што се слушалки за игри, канцелариски телефонски слушалки, слушалки за фитнес класа, слушалки за авијација, слушалки за заштита на слухот, некои говорни рекордери, микрофони на подиум и итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди