.

.

Спарта 4188000 Спектар Пластични Притисни Метла Главата, Тешки Метла, Индустриски Метла Со Синтетички Влакна За Отворено, Затворен, Гаража, Бетон, Двор, Кујна, Бања, 18 И?

Спарта 4188000 Спектар Пластични Притисни Метла Главата, Тешки Метла, Индустриски Метла Со Синтетички Влакна За Отворено, Затворен, Гаража,

DEN 303.84

Количина на стоки
Тековен

Уникатното сеопфатно чистење ги комбинира карактеристиките на фини, средни и тешки подни бришења во едно Синтетичките влакна имаат аголен чекор за брзо, ефикасно метење на сите видови подни површини. Хигиенскиот пластичен блок не апсорбира. Користете Со Рачките Од Фиберглас Со Флекс-Врв Флекс-Флекс Со Кодирани Бои на Спарта 40225 (Продадени одделно). 18 Пластични Блок Омни Кат Замав.

Други карактеристики

Најдобри понуди