.

.

15 Пакувајте го капакот за прашина против воздухот, унисекс капакот на устата, анти-маглата за шишиња за ширење на очила за еднократна употреба за секојдневна употр?

15 Пакувајте го капакот за прашина против воздухот, унисекс капакот на устата, анти-маглата за шишиња за ширење на очила за еднократна

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

Не заборавајте да го тргнете заштитниот филм внатре и надвор пред употреба Одличен квалитет : Направено од трајни акрилни материјали. Доаѓа со удобно вклопување акрилни очила што можат да се вклопат над повеќето очила за очила. Заменливи и чисти : штитот може лесно да се исчисти или замени по потреба. Анти-магла : Материјалот и отворениот простор на врвот спречуваат да се формираат маглата и овозможуваат максимална видливост. Целосна заштита на лицето : нуди заштита од 180 степени од плунка или од кои било други несакани капки.

Други карактеристики

Најдобри понуди