.

.

Вакуум Vearter Vacuum Brazed Carbide Cutting Wheel 4.5 '' x 7/8 '' Кружна пила за сечилото за сечење дрво со нокти пластичен ПВЦ.

Вакуум Vearter Vacuum Brazed Carbide Cutting Wheel 4.5 '' x 7/8 '' Кружна пила за сечилото за сечење дрво со нокти пластичен ПВЦ.

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Големина : 4,5/ инчи Дијаметар на дупката : 22,23мм (7/8 “) Особено погодно за дрво или дрво со нокти. Карбид тркало, овој резба на диск нуди трајни и безбедни работни перформанси на широк спектар на материјали, работ на работ на работ Целосното тркало со карбид го прави можно да се спушти во дрво. Користењето на овој карбид диск на мелница за агол овозможува поточно и побрзо сечење, резба и чистење благодарение на супериорниот карбид. Големина : 4,5/ инчи дијаметар на дупката : 22,23мм (7/8 "). Особено погодно за дрво или дрво со нокти. Карбид тркало, овој диск за резба нуди трајни и безбедни работни перформанси на широк спектар на материјали, работниот раб на целосното тркало од карбид го прави можно да се спушти во дрво. Користењето на овој карбид диск на мелница за агол овозможува поточно и побрзо сечење, резба и чистење благодарение на супериорниот карбид. Неколку слотови за експанзија во тенкото тело ја спречуваат деформацијата и обезбедуваат голема брзина на сечење.

Други карактеристики

Најдобри понуди