.

.

FST реалистично дилдо со јазол фантазија секс играчка за жени волк кучешки животно симпатична пенис со силен вшмукувачки чаша анален туѓо чудовиште дилдо за мастур?

FST реалистично дилдо со јазол фантазија секс играчка за жени волк кучешки животно симпатична пенис со силен вшмукувачки чаша анален

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Огромен волк пенис : Ова реално дилдо е многу густо и должината е околу 8 инчи, така што може полесно да се вметне во длабочината на вагината, што дава силна возбуда и крајна кулминација Силна чаша за вшмукување : Силен капацитет за адсорпција, може да се прикачи на wallидот на бањата, површината на огледалото и другите мазни површини, целосно ослободувајќи ги рацете. Безбеден материјал на телото : Ова дилдо G-Spot е изработено од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и безопасен, безбеден и лесен за чистење. Мека надвор и цврста внатре : Флексибилни, јасни вени, високо симулиран волк пенис што ќе ви даде пореално задоволство. Таен пакет и известување : Сите наши производи се уредно спакувани во дискретно пакување. Нема чувствителни зборови. Заштитете ја вашата приватност. Оваа ставка е наменета за употреба и купување од возрасни. Огромен волк пенис : Ова реално дилдо е многу густо и должината е околу 8 инчи, така што може полесно да се вметне во длабочината на вагината, што дава силна возбуда и крајна кулминација. Силна чаша за вшмукување : Силен капацитет за адсорпција, може да се прикачи на wallидот на бањата, површината на огледалото и другите мазни површини, целосно ослободувајќи ги рацете. Безбеден материјал на телото : Ова дилдо G-Spot е изработено од висококвалитетен ПВЦ материјал, нетоксичен и безопасен, безбеден и лесен за чистење.

Други карактеристики

Најдобри понуди