.

.

Торба за складирање на облека емиворд е подложен на ватенка - голем капацитет подводна океанска желка, организатори за деца со сад за складирање за складирање на па

Торба за складирање на облека емиворд е подложен на ватенка - голем капацитет подводна океанска желка, организатори за деца со

DEN 303.68

Количина на стоки
Тековен

【Екстра голема торба за складирање】- Мерење : 27,6 x 19,7 x 11 инчи, капацитетот на организаторот е 100 L што е поголем од другите на пазарот Погодно за зимски јоргани, утешител, лист за перници, облека за кукли, капа, играчки, душек, украс, џемпер, итн. Тоа е добар избор за заштеда на простор во вашата соба. 【Цврста ткаенина Оксфорд】- Оваа корпа за складирање изработена од рип-стоп најлон, што е најголема густина, без мирис, солза и еколошки материјал. Ги штити зачуваните статии од влага и прашина, а склопот на дизајнот му овозможува лесно да се чува кога не е во употреба. 【Силна јачина на лежиште】-опремена со засилени рачки и двонасочен траен патент, а капацитетот за носење на оптоварување е двојно зголемен без ризик од фрактура. Може да се користи подолг временски период. 【Повеќенаменски】- Овие торби за складирање се идеални за плакарот или кулоак соба, а таа е погодна за спална соба, просторија за колеџ во колеџ, употреба на таванот и подрумот. Страничниот цвест транспарентен ПВЦ може да се постави со ознаки за картички за лесно складирање. Тата за складирање со убави обрасци е одличен подарок за семејство, пријатели, родители, момчиња, девојчиња, бебиња, итн. 【Гаранција】- Секое од нашето складирање е строго проверено. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, нашата услуга за клиенти ќе го реши проблемот за вас што е можно поскоро во рок од 24 часа. Искрено се надеваме дека имате среќен шопинг во нашата продавница. Овие торби за складирање на облека им помагаат на луѓето мудро да го користат своето време. Како што толку често трошиме толку многу време во потрага по работи, и честопати стануваме фрустрирани од нашето пребарување. Што може да направи нашата торба за складирање облека за деца подводни океани за деца? ☀ Големиот капацитет - Заштедете простор во вашата соба ☀ Искрено и издржлив - Направете ги складиштата чисти и уредни! ☀ Страна цвест Транспарентна ПВЦ - Лесно класификација и пребарување ☀ Прекрасно печатење на модели - одлична и практична структура на подароци Достапна големина : 27,6 x 19,7 x 11 инчи / 70 x 50 x 28 см материјал : најлон (100% полиестерско влакно) Вклучуваат : Засилени рачки / Двонасочен траен патент / транспарентен ПВЦ Како можете да ја користите оваа торба како? Можете да ги користите складиштата за складирање на зимски јоргани, тенки јоргани, перници, облека, ќебиња, лист за перници, играчки, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди