.

.

Микро 100 ГР-096Ф Жлеб Алатка - Гр Стил - Лемење.048 Радиус.096 Ширина.300 Прој, 3/8 Квадратна Ширина На Стеблото, 3/4 Квадратна Висина на Стеблото, 4 ОАЛ, Необложен

Микро 100 ГР-096Ф Жлеб Алатка - Гр Стил - Лемење.048 Радиус.096 Ширина.300 Прој, 3/8 Квадратна Ширина На Стеблото, 3/4 Квадратна Висина

DEN 442.40

Количина на стоки
Тековен

Дизајниран за паѓање на целосен радиус надворешен дијаметар (ОД) жлебови кога алатот се држи паралелно со оската Стеблата обложени со цинк обезбедуваат издржливост и отпорност на корозија. Достапно во индустриски стандардни големини на фракционо стебло.

Други карактеристики

Најдобри понуди