.

.

Алфа Алатки ФБ61567 1-5/16 БИОГРАФИЈА Еко Про Форстнер Бит

Алфа Алатки ФБ61567 1-5/16 БИОГРАФИЈА Еко Про Форстнер Бит

DEN 383.84

Количина на стоки
Тековен

Еко Про Форстнер Малку Тркалезно Стебло 1-5/16-инчен Дијаметар, 3/8-инчен Стебло. Вкупна Должина од 3-1/2 инчи. Вежби рамно дно и преку дупки, Дупки чисти дупки во тенки акции, фурнири или крај зрна. Количина-1 По Пакување. Алфа Алатки Круг Шенк Форстнер Малку. Вежби рамно дно и преку дупки. Дупки чисти дупки во тенки акции, фурнири или крајни зрна. Прави Пилот Дупки за забивање, мортизирање и жлебување. Водени од неговиот кружен раб, Битот Форстнер ќе се исече чисто без да се отклони од жито или јазли.

Други карактеристики

Најдобри понуди