.

.

Пол Откриваат Ткиво Хартија Ресел Банер За Свадба, Роденден, Бебе Туш Партија Украси,САМОСТОЈНИ Колекции,Розова, Сина,сребрена, 15 ПАРЧИЊА

Пол Откриваат Ткиво Хартија Ресел Банер За Свадба, Роденден, Бебе Туш Партија Украси,САМОСТОЈНИ Колекции,Розова, Сина,сребрена,

DEN 111.84

Количина на стоки
Тековен

Совршен за Свадба, Туш За Бебиња, Невестински Туш, Роденденска Забава, Крштевка или Родово откривање Забава или Декорација На Домот На Фестивалската Забава Лесно ДА СЕ НАПРАВИ САМ : Сите ресни не се собраа за Да се осигураат дека ресните се нови кога ќе ги добиете, тие ќе останат рамни и можете да НАПРАВИТЕ САМИ лично. Една венец вклучува : 15 ресни(5 розови, 5 сини ,5 сребрени). Секоја ресна е околу 12" долго по склопувањето. И секоја венец доаѓа СО БЕСПЛАТНА Низа долга 10 стапки за закачување на овие ресни. Уникатен дизајн и Подобрен-рабовите се претходно исечени и ткивната хартија не се лепи на краевите и полесно се распаѓа. Овие ткиво хартија реследник венец банер ќе биде совршен натпревар Со хартија знаменце банер, среќен роденден банер, ткиво хартија вентилатор цвет и балон. Совршен за Свадба, Туш За Бебиња, Невестински Туш, Роденденска Забава, Крштевка или Родово откривање Забава или Декорација На Домот На Фестивалската Забава. Лесно ДА СЕ НАПРАВИ САМ : Сите ресни не се собраа за Да се осигураат дека ресните се нови кога ќе ги добиете, тие ќе останат рамни и можете да НАПРАВИТЕ САМИ лично.

Други карактеристики

Најдобри понуди