.

.

Исцелени 15 Парчиња Парфем Спреј Шише Стакло Шишиња Празно Шише

Исцелени 15 Парчиња Парфем Спреј Шише Стакло Шишиња Празно Шише

DEN 436.64

Количина на стоки
Тековен

Парфем дифузор исто Така може да биде како обичен спреј шише за складирање на течност, складирање на вода, козметичка вода, парфем, течност и така натаму ВИЈАЛИ ЗА ДРЖАЧИ ЗА ПАРФЕМИ Наполнете лесно, само уживајте во забавата кога ги стискате млазниците и чувствувате магла или друга козметика испрскана од шишето. СТАКЛЕНИ ШИШИЊА ЗА ПАРФЕМИ користат Стаклено шише со модно моделирање, елегантен додаток во вашата бања, маса за суета, маси за облекување, дисплеј за огледало,. ЧИСТО ШИШЕ СО СПРЕЈ Совршено решение за патување со вашите омилени мириси и парфеми и лесен за употреба. МАЛОТО ШИШЕ СО ПАРФЕМ делува Широко во складирањето и собирањето на вашиот омилен парфем, мирис, козметичка вода,. Парфем дифузор исто Така може да биде како обичен спреј шише за складирање на течност, складирање на вода, козметичка вода, парфем, течност и така натаму. ВИЈАЛИ ЗА ДРЖАЧИ ЗА ПАРФЕМИ Наполнете лесно, само уживајте во забавата кога ги стискате млазниците и чувствувате магла или друга козметика испрскана од шишето. СТАКЛЕНИ ШИШИЊА ЗА ПАРФЕМИ користат Стаклено шише со модно моделирање, елегантен додаток во вашата бања, маса за суета, маси за облекување, дисплеј за огледало,. ЧИСТО ШИШЕ СО СПРЕЈ Совршено решение за патување со вашите омилени мириси и парфеми и лесен за употреба. МАЛОТО ШИШЕ СО ПАРФЕМ делува Широко во складирањето и собирањето на вашиот омилен парфем, мирис, козметичка вода,. Список на пакети 15 х Шишиња За Парфеми Што Може Да се Полнат Карактеристики-Боја : Избрано шише за патување со парфеми во боја-Капацитет : 15мл преносливо шише со мирис-Големина : 7, 00Х4, 50Х2, 50см/2, 75Х1, 77Х0 шише со парфем. - Материјал : стакло мал парфем шише-шишето е направено од стаклен материјал, кој е издржлив и може да биде за време патување парфем шише.

Други карактеристики

Најдобри понуди