.

.

Колибата Крик Благослови Тегла, Благослови Спомен Тегла Молитва Кутија, Христијански Подароци За Жени, Благодарност Тегла

Колибата Крик Благослови Тегла, Благослови Спомен Тегла Молитва Кутија, Христијански Подароци За Жени, Благодарност Тегла

DEN 399.84

Количина на стоки
Тековен

? НАЈДОБАР ПОДАРОК ДОСЕГА : колибата Крик благослови свинче банка е прекрасен благослов подароци за жени, верски подароци за жени, христијански подароци за жени и многу повеќе € ВИСОК КВАЛИТЕТ : со отстранлив капак, тркалезна робусна форма и извонредна керамичка конструкција, нашите свинче банки за возрасни имаат дизајни отпечатени од двете страни и се изградени за секојдневна употреба. € ПОДАРОК КУТИЈА : Спакувани во забава печатени подарок кутија, благослов молитва тегла прави совршен новина подароци за жени, подигнување подароци, слатка подарок идеи, мотивациони подароци, уникатен љубов подароци. ● СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ЗАБАВЕН ПОДАРОК : Забавната тегла е токму она што секој ќе го сака и е совршена идеја за подарок за мајки, пријатели, соработници, пастири, членови на собранието и многу повеќе. Оваа слатка тегла за возрасни е совршен забавен подарок!. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Нашата тегла за бонбони за новини е безбедна за миење садови и храна. Мултифункционална тегла може да се користи во домот или канцеларијата за одржување на мали канцелариски материјали, промена, бонбони и многу повеќе. ? НАЈДОБАР ПОДАРОК ДОСЕГА : колибата Крик благослови свинче банка е прекрасен благослов подароци за жени, верски подароци за жени, христијански подароци за жени и многу повеќе. € ВИСОК КВАЛИТЕТ : со отстранлив капак, тркалезна робусна форма и извонредна керамичка конструкција, нашите свинче банки за возрасни имаат дизајни отпечатени од двете страни и се изградени за секојдневна употреба. € ПОДАРОК КУТИЈА : Спакувани во забава печатени подарок кутија, благослов молитва тегла прави совршен новина подароци за жени, подигнување подароци, слатка подарок идеи, мотивациони подароци, уникатен љубов подароци. ● СОВРШЕНА ИДЕЈА ЗА ЗАБАВЕН ПОДАРОК : Забавната тегла е токму она што секој ќе го сака и е совршена идеја за подарок за мајки, пријатели, соработници, пастири, членови на собранието и многу повеќе. Оваа слатка тегла за возрасни е совршен забавен подарок!. ● ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Нашата тегла за бонбони за новини е безбедна за миење садови и храна. Мултифункционална тегла може да се користи во домот или канцеларијата за одржување на мали канцелариски материјали, промена, бонбони и многу повеќе.

Други карактеристики

Најдобри понуди