.

.

Genigw Retro Handheld Компактна преносна метална шминка за домашно патување

Genigw Retro Handheld Компактна преносна метална шминка за домашно патување

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Рачен со компактна големина, лесна и удобна за употреба Добар квалитет, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг живот. Компактна големина, преносна и лесна, лесна за носење на отворено, патување, итн. Изгледа толку модерно и исклучително, мал со најдобра преносливост. Погодно е за бања, училиште, патување, кампување, итн. Може да се користи за шминка. Рачен со компактна големина, лесна и удобна за употреба. Добар квалитет, безбеден и издржлив за употреба, не е лесен за кршење, долг живот. Компактна големина, преносна и лесна, лесна за носење на отворено, патување, итн. Изгледа толку модерно и исклучително, мал со најдобра преносливост. Погодно е за бања, училиште, патување, кампување, итн. Може да се користи за шминка. Боја : како што е прикажано, материјал : легура на цинк, големина : 20.perfect подарок за родендени, Денот на вineубените, годишнината, Божиќ, Нова Година, итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди