.

.

Фало 2021 Божиќен украс Мир Loveубов пандемија украс Карантински украс дрво виси украси подароци за семејство и пријатели

Фало 2021 Божиќен украс Мир Loveубов пандемија украс Карантински украс дрво виси украси подароци за семејство и пријатели

DEN 1041.60

Количина на стоки
Тековен

Среќен Божиќ 2021 година! Секој украс доаѓа со убава златна жица за виси и кутија Керамика и мастила со висок квалитет се користат за да се даде најдобриот производ. Двете страни на украсот се печатат со процеси на топлина на сублимација за да се обезбеди постојана слика. Можете да го обесувате овој украс на вашата елка, како и да го користите како магнет и да го ставите на вашиот фрижидер или на идот. 2021 дефинитивно ќе биде година да се запамети! Овој уникатен украс е совршен незаборавен подарок за вашето семејство и пријатели на Божиќ! Виси овој уникатен украс на вашата елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за празници, тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени. Среќен Божиќ 2021 година! Секој украс доаѓа со убава златна жица за виси и кутија. Керамика и мастила со висок квалитет се користат за да се даде најдобриот производ. Двете страни на украсот се печатат со процеси на топлина на сублимација за да се обезбеди постојана слика. Можете да го обесувате овој украс на вашата елка, како и да го користите како магнет и да го ставите на вашиот фрижидер или на идот. 2021 дефинитивно ќе биде година да се запамети! Овој уникатен украс е совршен незаборавен подарок за вашето семејство и пријатели на Божиќ! Виси овој уникатен украс на вашата елка или испраќање до семејства и пријатели како подарок за празници, тоа ќе биде совршен начин да се создадат трајни, ovingубовни спомени.

Други карактеристики

Најдобри понуди