.

.

Карсон Дома Духови На Карпи Карпи Стакло, 4,25-инчен Висина, 12 мл

Карсон Дома Духови На Карпи Карпи Стакло, 4,25-инчен Висина, 12 мл

DEN 960.00

Количина на стоки
Тековен

Нашите карпи очила се 100% направени во САД Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Држи 12 унци течност. Големина на предметот : 4,25 инчи висина х 3,25 инчи дијаметар. ПРАКТИЧЕН И ПРЕНОСЛИВ ДИЗАЈН : Лесен, едноставен и безбеден за употреба; може да се користи и повторно да се користи безбедно од сите. Основани сме во 1970 година, Од Хари Карсон, Постариот, и изградени врз идејата дека сите наши производи треба да бидат исклучителни во дизајнот и квалитетот за одлична вредност. Многу се сменија во последните 40 плус години и сега прераснавме во дистрибутер на големо на ексклузивни подароци и инспиративни производи, како и градинарски декор, вклучувајќи ѕвончиња од ветер, украсни знамиња на отворено и новини. Ние веруваме дека како продавница за малопродажба, треба да имате пристап до купување стока што ве инспирира вас и вашите клиенти.

Други карактеристики

Најдобри понуди