.

.

Кенсингтон SmartFit Ергономски двоен монитор за вртење на рака

Кенсингтон SmartFit Ергономски двоен монитор за вртење на рака

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Системот Smart Fit ви овозможува да ја пронајдете вашата лична боја на удобност во 4 региони со висина за оптимална ергономија Монитори се прикачуваат преку 75мм или 100мм монтирање-компатибилни со VESA. Системот за управување со кабел им помага на уредно да ги насочувате жиците за работна површина без неред. Се собира на работ на работната површина преку Громет -стегач за само неколку минути. Компатибилен со дисплеи до 24 ”; Максимални 25 фунти. Монтирање на рацете (2). Монтирање на рацете (2). Со повеќе од 20 години експертиза создавање ергономски решенија на професионално ниво, Кенсингтон го создаде паметниот монитор за двојна монитор. Ви овозможува да додадете втор дисплеј на вашата работна површина, на кои се покажаа студиите можат да имаат значително влијание врз дневната продуктивност. Со две целосно прилагодливи раце кои држат до 24 ”монитори, можете да го користите нашиот патентиран систем Smart Fit за да ја пронајдете вашата оптимална поставка за висина за да го намалите видот на вратот, грбот и видот.

Други карактеристики

Најдобри понуди