.

.

Leblue 1-пакет азиски кинески кинески микробранови за миење садови за миење садови за миење садови 10,6 Биг Хенри Служејќи супи лажици, легла, порцеланска керамика од бе?

Leblue 1-пакет азиски кинески кинески микробранови за миење садови за миење садови за миење садови 10,6 Биг Хенри Служејќи супи лажици, легла,

DEN 144.00

Количина на стоки
Тековен

Висока оценка на коска Кина со содржина најмалку 45% од пепел од коска Една од најсилните керамика од порцелан или Кина. Нежните површини, висококвалитетно полиран и еколошка за еднократна употреба. Големина и тежина на лажицата на лажицата (нето) : 10.6 ”(должина), 3,1” (ширина), 1,6 ”(длабочина) и 0,17 кг. Вклучен пакет кутија : Една легла. Висока оценка на коска Кина со содржина најмалку 45% од пепел од коска. Една од најсилните керамика од порцелан или Кина. Нежните површини, висококвалитетно полиран и еколошка за еднократна употреба. Големина и тежина на лажицата на лажицата (нето) : 10.6 ”(должина), 3,1” (ширина), 1,6 ”(длабочина) и 0,17 кг. Вклучен пакет кутија : Една легла.

Други карактеристики

Најдобри понуди