.

.

Starвезда микроники TSP143IIIW Wi -Fi TSP100 серија термички прием печатач со безжична пристапна точка - USB, WiFi конекција, 203 dpi, авто -секач, сива - ykgav

Starвезда микроники TSP143IIIW Wi -Fi TSP100 серија термички прием печатач со безжична пристапна точка - USB, WiFi конекција, 203 dpi, авто

DEN 6544.00

Количина на стоки
Тековен

〓 Белешка : Само поддржувајќи 80211b/g/n со опсег од 2,4 GHz. 〓 Оваа starвезда TSP143 припаѓа на популарната серија Starвезда TSP100. Starвездата го воведува новиот TSP143 IIIW, побрзо, полесно и подобро решение за ПОС. Веќе водечки играч на пазарот MPOS, Star TSP143 IIIW сега се нуди со Wi Fi конекција, поддржувајќи 802.11b/g/n со 2,4 GHz, за лесна за употреба и подготвена за инсталација. Лесната врска со WPS на "Push 'N" го прави безжичното поставување наједноставно во индустријата. Со вклучено внатрешно напојување, кабли за напојување, комплетни комплети за монтирање и ролна хартија, TSP143 IIIW е совршен печатач за секој пакет MPOS. Starвездата исто така додаде вграден USB конектор за тип А за напојување на вашиот таблет или мобилен уред. TSP100 III нуди мал фактор на форма за секој контра-простор и отпечатоци до двојно поголема од брзината на претходниот модел на 43 сметки во минута (250мм/с).

Други карактеристики

Најдобри понуди