.

.

Куќиште за ладење на алуминиумска легура со вентилатор за малина Пи 4 V1 модел

Куќиште за ладење на алуминиумска легура со вентилатор за малина Пи 4 V1 модел

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Практична школка за ладење со вентилатор, сигурна за употреба и вклопување за малина Пи 4 Направено од алуминиумска легура, висок квалитет и долг животен век. Прецизна механичка структура, фиксирана поцврсто и полесна за да се расипе топлината. Доаѓа со додатоци за инсталација, правејќи ја вашата употреба попогодна. Професионално производство, стабилни перформанси и висока сигурност. Практична школка за ладење со вентилатор, сигурна за употреба и вклопување за малина Пи 4. Направено од алуминиумска легура, висок квалитет и долг животен век. Прецизна механичка структура, фиксирана поцврсто и полесна за да се расипе топлината. Доаѓа со додатоци за инсталација, правејќи ја вашата употреба попогодна. Професионално производство, стабилни перформанси и висока сигурност. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за ладење на школка : Алуминиумска легура Боја : Црно вклопување : Fit for Raspberry Pi 4 Список на пакети : 2 x куќиште 1 x fan 1 x комплет за додатоци.

Други карактеристики

Item Type:
Cooling Shell
Material:
Aluminium Alloy
Color:
Black
Fitment:
Fit for Raspberry Pi 4
Package List:
2 x Housing:
1 x Fan:
1 x Accessories Kit:

Најдобри понуди