.

.

Адаптер за напојување Omnihil 5 Volt 2 AMP, AC до DC, 2.1millimeters x 5,5millimeters приклучок, регулиран wallиден приклучок за напојување 5V 2A за напојување

Адаптер за напојување Omnihil 5 Volt 2 AMP, AC до DC, 2.1millimeters x 5,5millimeters приклучок, регулиран wallиден приклучок

DEN 175.36

Количина на стоки
Тековен

5 години бесплатна гаранција за замена Делови кои не се OEM на трети страни. Сертификат : УЛ, Рос. Не содржи : алкални / никел / ним или литиум јонски батерии. Сликата прикажана овде е само индикативна. Ако има какви било недоследности помеѓу сликата и вистинскиот производ, ќе управува вистинскиот производ.

Други карактеристики

Најдобри понуди