.

.

Зеродеко кафе кинески чај сет керамички чај лажичка керамичка лажичка: порцелански чај сад преносен чај лопата за кинески чај кунгфу чај кинески чај сет

Зеродеко кафе кинески чај сет керамички чај лажичка керамичка лажичка: порцелански чај сад преносен чај лопата за кинески чај кунгфу чај

DEN 995.20

Количина на стоки
Тековен

Суштински алатки за чај Gongfu - Оваа лажица е изработена од керамички материјали, безбедни и здрави, одлични за употреба ? Керамички чај за мерење лажица многу погодна за употреба во домови, кафулиња, чајни куќи, ресторани и други места. ? Порцеланска мерка за чај - рабовите се мазни, без закопчиња и нема да ја оштетат кожата, безбедна и сигурна. ? Керамички кафе-лажица - Ергономски дизајн, удобен за држење, удобен и едноставен за употреба за вашиот дом. ? Керамички лажичка за цели грав - можете да им ги дадете на пријателите како подароци за домаќинство, и тие ќе ги сторат. Суштински алатки за чај Gongfu - Оваа лажица е изработена од керамички материјали, безбедни и здрави, одлични за употреба. ? Керамички чај за мерење лажица многу погодна за употреба во домови, кафулиња, чајни куќи, ресторани и други места. ? Порцеланска мерка за чај - рабовите се мазни, без закопчиња и нема да ја оштетат кожата, безбедна и сигурна.

Други карактеристики

Најдобри понуди