.

.

Вежбајте рака за акрилни нокти, флексибилни подвижни алатки за нокти Комплети Вежбајте рака, лажни раце на манекен со 50 парчиња совети за замена за нокти

Вежбајте рака за акрилни нокти, флексибилни подвижни алатки за нокти Комплети Вежбајте рака, лажни раце на манекен со 50 парчиња

DEN 319.84

Количина на стоки
Тековен

【Материјал】 Нашата силиконска рака за нокти е изработена од силиконски силиконски, бојата е близу до вистинскиот тон на кожата и совршено ја симулира големината на човечката рака Високо квалитетен флексибилен модел рака за пракса за уметност на нокти и технологија за студентски нокти. 【Флексибилна】 Прилагодлива рака е завиткана во силикон однадвор и флексибилна заграда за алуминиумска легура внатре, така што секој прст е флексибилен, а раката е свиткана, исто како вистинска човечка рака, можете да ги прилагодите аголот на прстите за да ги задоволите вашите потреби. 【Повторливост】 Моделот за рака на ноктите е различна од другите протетски раце, има специјален дизајн на слот за картички. Соодветна е со ноктите што можат да се одвојат од 50 парчиња бели во нашата амбалажа, ноктите можат да ги отстранат и да се променат според вашата побарувачка, може да се користи, одлична за вежбање на уметноста на ноктите. 【Non-Slip】 Прилагодливата рака на моделот има инсталирани гумени влошки што не се лизгаат на горниот и долниот дел, така што триењето е поголемо и нема да ви ја гребе масата за нокти, кога ќе ја поправите на станицата за нокти, ќе биде повеќе Стабилно и не тресете, поудобно за вашето работење. 【По продажбата】 Ако не сте задоволни со нашите производи или имате какви било прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го решиме вашето прашање или ќе организираме поврат за вас. 【Материјал】 Нашата силиконска рака за нокти е изработена од силиконски силиконски, бојата е близу до вистинскиот тон на кожата и совршено ја симулира големината на човечката рака. Високо квалитетен флексибилен модел рака за пракса за уметност на нокти и технологија за студентски нокти. 【Флексибилна】 Прилагодлива рака е завиткана во силикон однадвор и флексибилна заграда за алуминиумска легура внатре, така што секој прст е флексибилен, а раката е свиткана, исто како вистинска човечка рака, можете да ги прилагодите аголот на прстите за да ги задоволите вашите потреби.

Други карактеристики

Најдобри понуди