.

.

Алоани Црна водоотпорна биро за биро, голема подлога за глувче со продолжена душек на глувчето, заштитник на канцеларија со база против лизгање, зашиен раб, површин

Алоани Црна водоотпорна биро за биро, голема подлога за глувче со продолжена душек на глувчето, заштитник на канцеларија со база

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Природна гума : сеопфатен дизајн на работ, без раб на искривување, повеќе големини, за да ги задоволите вашите различни потреби Безбеден и не-опасен : Производот е направен од безбедни материјали, а долгорочната употреба не е штетна за здравјето. Grainy Jacquard Surface : Со поелегантен изглед и иновативна технологија за текстил quакард, таа е совршена декоративна подлога за вашата канцеларија работна површина. Обвивка отпорна на вода : Помајата отпорна на истурање им овозможува на течностите да се лизгаат директно од површината. Ефективно спречува оштетување од истурени пијалоци или други несреќи. Лесно е да се избрише чисто со влажна крпа. Долно не лизгање : Подлогата на глувчето има дно што не се лизга за подобрена стабилност и може да се користи во најразлични околини.

Други карактеристики

Најдобри понуди