.

.

Заштитник на екранот со 3 пакувања Ваксон, компатибилен со налепницата за заштитници на филмот Kobo Nia 6 TPU [не калено стакло]

Заштитник на екранот со 3 пакувања Ваксон, компатибилен со налепницата за заштитници на филмот Kobo Nia 6 TPU [не калено стакло]

DEN 203.04

Количина на стоки
Тековен

Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика Транспарентноста од 99% ја зачувува осветленоста и дефиницијата на оригиналниот екран. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Забележете дека овој заштитен филм е изработен од флексибилна пластика. Транспарентноста од 99% ја зачувува осветленоста и дефиницијата на оригиналниот екран. 4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење. Технологијата за само-лекување му овозможува на филмот да се опорави од мали гребнатини за 48 часа. Без меурчиња, отпорни на отпечатоци, отпорни на прашина. Без леплив остаток кога е отстранет. Уникатен материјал : 99,9% HD воен степен филм е жолт отпорен. Палто против прста отпечаток спречува отпечатоци од прсти и други дамки на површината, ќе добиете подобро искуство за гледање.

Други карактеристики

Најдобри понуди