.

.

Клипови за алуминиумски карабинер на Xiechanee 3 , 12 парчиња D прстен облик на тастатура за приврзок за клучеви

Клипови за алуминиумски карабинер на Xiechanee 3 , 12 парчиња D прстен облик на тастатура за приврзок за клучеви

DEN 159.84

Количина на стоки
Тековен

Производот вклучува : 12pack- 3 "Carabiner Caribeener клипови, 4 парчиња црна, црвена 2 парчиња, 2 парчиња жолти, 2 парчиња зелена боја, 2 парчиња сина боја Добар квалитет : Издржлив и лесен за употреба, подобрен пролетен клип може да се отвори и затвори повеќе од 5000+ пати во нашиот тест. Повеќенаменска употреба : живописни бои карабинер погоден за активности на отворено и затворено. Карабинерите можат лесно да се прикачат на џеб, SNAP клипови , куки, носач, ланци и клучеви за носење, шишиња со вода, опрема за кампување, фенери, светла, приврзоци за клучеви, клучен прстен, јаже, додатоци за лов, итн. Предупредување : Може да се користи само за виси со мала тежина. Не се препорачуваат за планинарење, Хамак, нишалки, качување по карпи, искачување на мраз, игри со голема надморска височина и спорт. Производ вклучуваат : 12pack- 3 "клипови на карабинер карибениер, црна 4 парчиња, црвена 2 парчиња, 2 парчиња жолти, 2 парчиња зелена, 2 парчиња сина боја. Издржлив и лесен за употреба : Пролетната натоварена порта Метал Бинер обезбедува брза врска и заклучување. Добар квалитет : Издржлив и лесен за употреба, подобрен пролетен клип може да се отвори и затвори повеќе од 5000+ пати во нашиот тест.

Други карактеристики

Најдобри понуди